Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 665 60 35
e-mail: innowacje@umk.pl

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej 2018

Konkurs Liderzy Pomorza i Kujaw

Wynalazki z UMK na "Impact'18"

W Katowicach nagrodzono naszych wynalazców

W Katowicach nagrodzono naszych wynalazców

Nagrodzone wynalazki w Santa Clara

Aktualności
Naukowcy z UMK na Game Industry Conference 2017
2017-10-12

Pracownicy naukowi Kogni_LABu (link: www.kognilab.umk.pl ) i Interdyscyplinarnego Centrum Nowoczesnych Technologii wzięli udział w międzynarodowej  Game Industry Conference (GIC, link: https://gic.gd/pl/), która odbyła się w dniach 6-8 października 2017 r. w Poznaniu.  

 

Game Industry Conference to wydarzenie towarzyszące Poznań Game Arena, jednych z największych targów gier w Europie. Ponad 71 000 odwiedzających, przychodzi oglądać i testować gry oraz sprzęt do grania, który jest pokazywany przez ponad 130 wystawców. Oba wydarzenia dały możliwość zapoznania się z nowościami na rynku gier oraz nawiązania wielu kontaktów z przedstawicielami branży oraz z innymi instytucjami naukowymi. Poza spotkaniami w węższym gronie i udziałem w wieczornych wydarzeniach networkingowych, pracownicy UMK promowali swoje osiągnięcia przy stoisku, które przyciągnęło wielu zwiedzających. 

 

Naukowcy wzięli udział w interesujących wykładach oraz sami przedstawili koncepcję dysonansu poznawczego w świecie wirtualnej rzeczywistości.

 

Pobyt naukowców z UMK był współfinansowany Projektu pn. KUBUS - Komercjalizacja Uniwersyteckich Badań i Usług" w Programie MNiSW „INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI+”  (Działanie 4.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój), realizowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK.
Powróć do listy wiadomośći