Nie jesteś zalogowany!


Baza ofert

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »

Życie codzienne, praca i rekreacja kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością.
Życie codzienne, praca i rekreacja kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością.
Dodano: 2014-09-26
Kategorie
Wydział: Wydział Nauk Pedagogicznych

Ekspertyzy dotyczące rozwojowych Technologii Webowych
Ekspertyzy dotyczące rozwojowych technologii webowcyh pozwalają na zminimalizowanie kosztów przedsiębiorstwa ponoszonych w przypadku niewłaściwego doboru narzędzi webowych do wykonywanego projektu.
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Matematyki i Informatyki

Językoznawstwo synchroniczne polonistyczne i ogólne: kultura języka, stylistyka, socjolingwistyka, psycholingwistyka (rozwój mowy dzieci), neurolingwistyka.
Wszelkie zagadnienia związane ze współczesnym językiem polskim, zarówno jego poprawnością, stylistyką, jak problematyką interdyscyplinarną (socjolingwistyka). Zagadnienia dotyczące językoznawstwa ogólnego, nie tylko języka polskiego: psycholingwistyka (zwłaszcza rozwój mowy dzieci), neurolingwistyka.
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Filologiczny

Dążenie do zoptymalizowanego uspołecznienia osób z autyzmem i PDD.
Dążenie do zoptymalizowanego uspołecznienia osób z autyzmem i PDD. Tworzenie możliwości uspołecznienia i włączania osób z autyzmem i PDD do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie – z świadomym uwarunkowaniem potrzeb i możliwości tych osób. Tworzenie również możliwości wsparcia rodzin z osobami z autyzmem – przeciwdziałanie tworzenia nieprawidłowych form funkcjonowania, np. zachowań nadopiekuńczych.
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Nauk Pedagogicznych

Opracowanie i ocena jakościowa postaci leku, wyrobu medycznego, produktu kosmetycznego, suplementu diety.
opracowanie i ocena jakościowa postaci leku
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Farmaceutyczny

Oferta dotyczy wykonania analiz składu, budowy oraz właściwości materiałów, przy użyciu różnych metod instrumentalnych
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Chemii

Pomoc w planowaniu kariery zawodowej i profesjonalnej autoprezentacji; Prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji takich jak: • organizacja pracy • kreatywność • komunikatywność • komunikacja w biznesie • motywacja czyli jak osiągnąć cel • zarządzanie zespołem • praca zespołowa • wystąpienia publiczne • rozpoznawania predyspozycji zawodowych pod kątem przyszłej pracy; Pomoc w wyborze odpowiednich kandydatów na stanowiska
A. Pomoc w planowaniu kariery zawodowej i profesjonalnej autoprezentacji - określanie preferencji zawodowych - pomoc w opracowaniu planu działań związanych z rozwojem zawodowym - konsultacje CV i listu motywacyjnego -przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych Słowa kluczowe: testy, doradztwo, konsultacje B. Prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji takich jak: • organizacja pracy • kreatywność • komunikatywność • komunikacja w biznesie • motywacja czyli jak osiągnąć cel • zarządzanie zespołem • praca zespołowa • wystąpienia publiczne • rozpoznawania predyspozycji zawodowych pod kątem przyszłej pracy C. Pomoc w wyborze odpowiednich kandydatów na stanowiska - pomoc w formułowaniu oferty pracy - analiza i ocena dokumentów aplikacyjnych - przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych - diagnoza kompetencji kandydatów do pracy metodą Assessment Center
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
przeprowadzenie wybranych testów psychologicznych
przeprowadzenie wybranych testów psychologicznych
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Badanie kompetencji społecznych osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym w celu opracowania programu rozwoju społecznego tych osób.
Oferta dotyczy badań kompetencji społecznych będących podstawą do opracowania programu rozwoju społecznego osób z tym rodzajem i stopniem niepełnosprawności, które się kształcą (np. w szkołach specjalnych), są podopiecznymi w instytucjach opiekuńczych (np. DPS) lub uczestnikami zajęć w placówkach wspierających (np. wtz) oraz są podmiotem zatrudnienia wspomaganego (np. szkolenia organizowane przez organizacje pozarządowe, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, itd.).
Dodano: 2014-09-25
Kategorie
Wydział: Wydział Nauk Pedagogicznych

Testy cytotoksyczności in vitro na hodowlach komórkowych i tkankowych (m.in. związki biologicznie czynne, leki, kosmetyki)
Zakład Inżynierii Tkankowej od początku swojej działalności głównie skupia się nad badaniami z zakresu rekonstrukcji układu moczowego przy użyciu metod inżynierii tkankowej. Co czyni go jednym z bardziej rozpoznawalnych w tym zakresie ośrodków na świecie. W Zakładzie prowadzone są także badania i prace związane z zastosowaniem metod inżynierii tkankowej i medycyny regeneracyjnej w rozwoju innych specjalizacji i dyscyplin medycznych i biotechnologii.
Dodano: 2012-06-21
Kategorie
Wydział: Wydział Lekarski

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »

Wyszukiwarka ofert

Lista ofert

Na niniejszej liście znajdują się oferty opublikowane w systemie w kolejności chronologicznej. 

Jeżeli nie zalogowałeś się do systemu, otrzymasz tylko proste informacje o wybranych ofertach. Jeżeli chcesz uzyskać informacje o szczegółach wybranej oferty musisz się zalogować od systemu. Możesz to zrobić tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta w systemie, możesz się zarejestrować tutaj.

Posługiwanie się listą

Każda oferta wyświetla się w postaci prostokąta zawierającego Nazwę, Daty utworzenia i modyfikacji, Streszczenie, Informacje o przydzielonych kategoriach.

Tylko dla zalogowanych

Jeśli jesteś zalogowany to możesz poznać szczegóły oferty,  klikając w odpowiednie przyciski:

  • Pokaż szczegóły: Zobaczyć pełen opis oferty
  • PDF: Wygenerować podsumowanie oferty w formacie PDF

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z naukowcami odpowiedzialnymi za tą ofertę, zadaj pytanie, klikając przycisk pytanie.